Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : NATURİN

 “NEDEN MY GUARD KULLANILMALI?”    
Neden 1:
My Guard, içerdiği güçlü antioksidanlar sayesinde bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur, gün içinde azalan enerjinizi geri kazanmanıza katkıda bulunur. İçeriğindeki kekik, zencefil, ardıç, karabaş otu gibi tıbbi bitki ekstreleri ile C vitamini ve tıbbi nane yağının Antiviral ve antibakteriyel etkileriyle soğuk algınlığı veya grip gibi hastalıklardan korunmanıza, hatta bu hastalıkları rahat ve kolay atlatmanıza yardım eder.    
Neden 2:
My Guard, sizi en az kendisi kadar sağlıklı görmek ister. İçeriğindeki konsantre kekik, zencefil, ardıç, karabaş otu gibi tıbbi bitki ekstreleri ile C vitamini ve tıbbi nane yağı sayesinde vücudunuzun antioksidan ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlar, oksidatif stresin vücudunuza verebileceği hasarları azaltmaya çalışır.    
Neden 3:
My Guard’ın içeriğinde de yer alan fitokimyasallar; bitkilerin bünyesinde etken madde olarak barındırdığı doğal kimyasal bileşiklerdir.Myguard içerisindeki bu bileşiklerin antioksidan etkileri sayesinde antikanserojen, antifungal ve antimikrobiyal aktivite göstererek insan sağlığını destekleyici etki gösterir.      
Neden 4:
My Guard, içerdiği kaliteli zencefil ekstresi ile soğuk algınlığı, öksürük, sindirim bozuklukları, bronşit ve zatürre gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.      
Neden 5:
İçeriğinde doğanın mucize bitkisi kekiğin, ekstresini barındıran My Guard; üst solumun yolu enfeksiyonu, mukozal basit inflamasyonlar, alt solumun yolu enfeksiyonu ve ilişkili öksürüklerin giderilmesine destek olur.          
Neden 6:
My Guard içeriğindeki ardıç ekstresi ile boğaz ağrısı, solunum yolu enfeksiyonları, kronik yorgunluk ve kas ağrılarıyla olan savaşınızda tamamen sizi desteklemek için yanınızda yer alır. İçeriğinde yer alan karabaş otu ekstresi sayesinde ise ağrıların giderilmesine ve balgam söktürmeye yardımcı olur.
Neden 7:
My Guard, bünyesinde barındırdığı tıbbi nane yağı ile nefes tazelemeye, ağız kokularının giderilmesine, diş eti ve ağız sağlığını korumaya, zihni canlandırarak konsantrasyonu artırmaya destek olur. Ayrıca içeriğindeki c vitaminiyle bağışıklığın güçlendirilmesine katkı sağlar.    
Neden 8:
My Guard, etkinliği,güvenilirliği,antibakteriyel,antifungal,toksisitesi ve immünomodulatör (bağışıklık sistemini güçlendirme ve destekleme) etkisi klinik olarak kanıtlanmış tam 30 yıllık bir formüldür. Tamamen doğal ve kaliteli ham maddelerle üretilir. İçeriğindeki bitkilerin tamamı kontrollü sahalarda, yerleşim yerlerinden çok uzakta ve yüksek rakımda yetiştirilir, özenle toplanır ve kurutulur.    
Neden 9: 
%100 yerli ve milli olan My Guard; doğallıktan asla ödün vermeyen, bilim odaklı, üstün teknolojiyle çalışan, ham madde girişinden son ürün aşamasına kadar 41 farklı fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve enstrümental analizler yapan, 3.000 m2’lik tam donanımlı bir fabrikaya sahip, yılların bilgi ve birikimiyle hizmet veren Naturin firmasında üretilir.    
Neden 10:
My Guard, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 22000 Sertifikaları ile kafanızda soru işareti bırakmaz, kalitesi tescillidir. Üstelik nasıl bir ortamda üretildiği konusunda endişe duymanıza sebep olmaz. Çünkü tüm üretim süreci GLP ve GMP standartlarında titizlikle gerçekleştirilir.   Biz bu harika nedenlere hayatımızı adadık. Siz yeter ki her yeni güne daha güçlü uyanın diye…  

My Guard Doğanın koruyucu gücü 


MY GUARD ŞURUP

Doğanın gücünü gücünüze katın…


My Guard kendini seven ve sağlığını önemseyen herkes için geliştirilmiş, tamamen doğal bir gıda takviyesidir. İçeriğinde yer alan ve tıbbi kullanım için özel olarak yetiştirilen kekik, ardıç, karabaş, zencefil, nane yağı ile c vitamininin içerdiği fitokimyasallar ve antioksidanlar sayesinde hayat kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.

Güçlü bir bağışıklık sistemi ve zindeliğe yardımcı olarak kullanabileceğiniz My Guard şurup metropol yaşam tarzı, stres, hava kirliliği, düzensiz beslenme ve benzeri nedenlerle vücudumuzda oluşan serbest radikallerle savaşmayı destekleyeci güçlü antioksidanlar içermektedir.
My Guard Bitkisel Şurup, uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda Naturin Nutraceutical laboratuvarlarında  antioksidan değerleri, etkinliği ve sistemik toksisitesi Üniversite ve sanayi ortak çalışmaları kapsamında geliştirilen bir üründür.

My Guard Kekik ve Zencefil Ekstresi içeren Bitkisel Şurup ürününde kullanılan Kekik, Ardıç, Karabaş, Zencefil bitki ekstreleri, C Vitamini ve Nane Yağı formülasyonu, gelişmiş ekstraksiyon cihazları ile elde edilen yüksek kalitede sıvı ve toz bitki ekstreleri içermektedir.


Kullanımı:
Yetişkinler için günde 3 defa 5 ml (1 tatlı kaşığı) yemeklerden sonra alınır.
10 yaş üzeri çocuklara günde 3 defa 1'er tatlı kaşığı,
4-10 yaş arası çocuklara günde 3 defa 1'er çay kaşığı kullanabilirsiniz.
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.
Uyarılar: Isı, ışık ve nemden uzakta ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz

My Guard Şurup ve içerisinde kullanılan hammaddeler Naturin bünyesinde bulunan laboratuvarlarda, 41 farklı çeşit fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlere tabi tutularak kontrollü ve güvenilir GMP koşullarına uygun şekilde üretilmiştir. Naturin laboratuvarlarında sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirme prensipleri ile Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları devam etmektedir. Naturin Laboratuvarlarında bulunan HPLC, GC-MS, UV spektrofotometre cihazları ile eser miktardaki etken madde tayinleri gerçekleştirilmektedir. Yapılan etken madde analizleri Arge ekibi tarafından değerlendirilerek, daha etkili ürün içerikleri için sürekli araştırmalar ve yeni çalışmalar yapılmaktadır.Naturin Nutraceuticals;

My Guard ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir. Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.   

Takviye Edici Gıda nedir?
Takviye edici gıdalar ya da bilinen adıyla gıda takviyeleri;  5996 sayılı Kanun kapsamında “normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler” olarak tanımlanmıştır.

Ekstre (Ekstrakt) Nedir?
Bitkilerin belli kısımlarına özel ekstraksiyon yöntemleri uygulanarak osmoz (ayrıştırma) işlemi gerçekleştirilir. Bu ayrıştırma işleminin sonuncunda, "bitkinin özü" olarak nitelendirilen etken madde elde edilir. Ekstraksiyonda önemli olan bitkinin faydalı olan yerinin neresinin olduğunun (etken maddenin nerede olduğu) tespiti ve ona göre işlem uygulanmasıdır. Ekstreler, bitkinin türüne göre, kök, yaprak veya meyvesinden elde edilebilmektedir.
Sıvı Ekstrelerin Avantajları:

• Kapsül ve toz formundaki ekstrelere göre sıvı ekstrelerin emilim oranları çok daha yüksektir.
• Kolay sindirilir.
• Yutma zorluğu yaşayan kişiler için uygundur.
• Ekstrenin sıvı olması, kullanıcıya, tüketim miktarını belirleme avantajı sağlar.

My Guard ürünü, Naturin tesislerinde üretilmektedir. Naturin üretim tesisleri, 3000 m2 kapalı alanı olan, GMP kriterlerine uygun, İyi üretim uygulamaları prensiplerine göre şartlandırılmış havalandırma sistemli, kontrollü temiz odalarda üretim gerçekleştirmektedir. Naturin, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi ve şartlara uygunluğunu sağlamaktadır. Gıda zinciri içerisindeki tüm prosesleri altyapı, personel ve ekipman gibi tüm etkileyenleriyle birlikte kontrol altında tutan önleyici bir sistemdir.
Sistemin temel hedefi üretim süreci hatalarından kaynaklanabilen, tolere edilemeyecek risklerin kaynağını belirleyen, ürün kalitesini ve tüketici sağlığını güvenceye almaktır.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon Ve Hastalık Adı 
Belirterek Bitkisel Destek Ürünleri İle İlgili Tanıtım Yapılamamaktadır.
www.konyadangelsin.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Edit Sağlık

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor